Seçili Ürünlerde ve 198,90 TL Üzeri Alımlarda KARGO ÜCRETSİZ

Gizlilik ve Güvenlik

HANCANPHARMA.COM elektronik ticaret sitesi (mağazamız), Hancan Sağlık Ürünleri İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi tarafından işletilmektedir. Sitede bulunan tüm içerik ve sergilenen ürünler firmamız tarafından hazırlanarak yayınlanmaktadır. 

Web sitesi ve iletişim güvenliği

Mağazamız 256 bit SSL sertifikası kullanmaktadır. SSL sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve SSL teknolojisi kullanan bir sunucuya gönderilen bilgileri şifreleyen bir dijital sertifikadır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın adres satırında HANCANPHARMA.COM adresinin solunda göreceğiniz kilit sembolü, web tarayıcınız ile web sitemiz arasında tüm veri alışverişinin 256 bit şifreleme ile şifrelendiğini, 3.tarafların erişemeyeceğini gösterir. Bu kilit simgesini tıklayarak sertifikanın HancanPharma’ya ait olduğunu gösteren sertifikayı görüntüleyebilirsiniz.

Site Üyeliği ve Alışveriş Hakkında

Mağazamızda alışveriş yapabilmek üyelik başvurusu yapılması ve kullanıcının kendi parolasını belirlemesi istenmektedir. Üyeliğini tamamlamayan ziyaretçilerin mağazamızda alışveriş yapması mümkün değildir.

Üyelik başvurusu esnasında ziyaretçi tarafından doldurulan başvuru formunda, isim, soyisim, TC Kimlik Numarası, adres, e-posta ve cep telefonu numarası bilgileri talep edilmekte, ayrıca istenirse ayrı sevkiyat ve fatura adresi girişi yapılmasına olanak sağlanmaktadır. Kullanıcının web sitesine erişim sırasında bağlantı yaptığı IP adresi de kayıt altına alınır. Bu veriler açık bir şekilde 3. Partiler ile kesinlikle paylaşılmaz. Topladığımız veriler KVKK kapsamında toplanmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. İşlediğimiz kullanıcı verileri ve bunlarla ilgili haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye KVKK Aydınlatma Metni sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

Mağazamızda girilen kredi kartı bilgileri hiç bir şekilde, kısmen veya tamamen kayıt altına alınmaz. Kredi kartı bilgilerinin girişinin yapıldığı ödeme formunda ödemeyi onayladığınızda gerekli veriler doğrudan kredi tahsilatını yapan kuruma (banka), kurum tarafından sağlanan arabirim vasıtasıyla 256 bit şifreli olarak iletilir, ödeme onayı kurumdan yine şifreli olarak alınır.

E-Posta Güvenliği

Mağazamızın Müşteri Hizmetleri ile e-posta ile irtibata geçmeye karar verdiğinizde göndereceğiniz e-postalarda kesinlikle kredi kartı bilgisi, parola, kişiye özel bilgiler paylaşmayınız. E-posta gönderiminde kullandığınız servis sağlayıcının sunduğu güvenlik olanaklarından şirketimiz bilgi sahibi olamaz ve e-posta ile gönderilen verilerin güvenliği hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Üçüncü Taraf Uygulamalar ve Web Siteleri

Mağazamız, barındırdığı web sayfalarından, hancanpharma.com alan adı dışında üçüncü taraf web siteleri, sosyal medya uygulamalarına bağlantı içerebilir. Bu bağlantılar vasıtasıyla erişilen (hancanpharma.com alan adı dışındaki) web sitelerinin / uygulamaların içeriği ve güvenlikleri  konusunda firmamız bilgi sahibi olamaz ve sorumluluk üstlenmez. 

Web Sitemiz ve Firmamız İle İlgili Reklamlar

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve hancanpharma.com’a ait 3.taraf sitelerde yayınlanan reklamlar, reklam yayınlamak için anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımız tarafından yayınlanırlar. Bu reklamların web sitemiz dışındaki bir adrese yönlendirme yapması, firmamız/web sitemiz ile isim benzerliği olan adreslere bağlantılar içermesi konularında firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bu sayfa yayınlanan gizlilik politika ve bilgileri sadece ürün satışlarımızı üye girişi ile yaptığımız hancanpharma.com alan adı ve içeriği ile ilgilidir. Bu alan adı dışındaki hiç bir uygulama ve içeriği kapsamaz.

İstisnai Durumlar

Sınırlı hallerde Firmamız, bu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü taraflar ile aşağıdaki durumda paylaşabilir;

  1. Yetkili idari ve adli makamlar tarafından Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak yürütülen veya mahkeme kararıyla kullanıcı bilgilerinin talep edilmesi,
  2. Mağazamızın kullanıcılarla karşılıklı akdettiği "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır